Partnercontent Carrosserie

Nieuwe Spies Hecker Permafleet HS Race 690-topcoat

Nieuwe lak combineert glans, duurzaamheid en snelle verwerking

Axalta introduceert een nieuwe lakoplossing voor het Europese marktsegment van bedrijfs- en industriële voertuigen. De Spies Hecker Permafleet HS Race 690-topcoat is ontwikkeld om carrosseriebedrijven een snelle applicatie, hoge afwerkingskwaliteit en efficiëntere werkprocessen te bieden.

Nieuwe Spies Hecker Permafleet HS Race 690-topcoat

Ontwikkeld voor professionele carrosseriebedrijven

De nieuwe lak is specifiek bedoeld voor schadeherstelbedrijven die werken aan bedrijfsvoertuigen zoals vrachtwagens, bussen, touringcars, bestelwagens en vrachtwagencabines. Volgens Fabien Boschetti, vice president sales Axalta Refinish Europa, werd het product ontwikkeld met een duidelijke focus op gebruiksgemak en productiviteit.

"We hebben Permafleet HS Race Topcoat 690 ontwikkeld om onze klanten meerdere voordelen te bieden, waaronder eenvoudige applicatie, efficiënte snelle droging en een resultaat van topkwaliteit. Het product kan bovendien naadloos worden geïntegreerd in bestaande werkprocessen van carrosseriebedrijven."

Compleet laksysteem voor bedrijfsvoertuigen

Nieuwe Spies Hecker Permafleet HS Race 690-topcoat potDe nieuwe topcoat maakt deel uit van een volledig laksysteem dat compatibel is met bestaande Spies Hecker-toners en verharders.

Voor het systeem werden daarnaast twee specifieke bindmiddelen ontwikkeld: Permafleet HS Race Binder 690 en Permafleet HS Race Binder 691. Ook zijn twee additieven beschikbaar, namelijk Permafleet Race Additive 6160 en Permafleet Race Additive 6165 Slow.

Deze configuratie maakt het mogelijk om verschillende toepassingen en droogprocessen flexibel te ondersteunen binnen carrosseriebedrijven die werken aan uiteenlopende types bedrijfsvoertuigen.

Snelle applicatie en flexibele droogopties

De Permafleet HS Race 690-topcoat wordt standaard aangebracht in twee lagen, maar kan ook in een 1,5-laagse applicatie worden gebruikt. Daarmee kan het applicatieproces worden versneld en kan het materiaalverbruik worden verminderd, zonder dat dit ten koste gaat van de dekkracht of het eindresultaat.

Naast de applicatiesnelheid biedt de lak ook flexibiliteit in het droogproces. Carrosseriebedrijven kunnen kiezen voor droging in de spuitcabine of voor droging aan de lucht gedurende de nacht. Hierdoor kunnen werkplaatsen hun energieverbruik verminderen en tegelijkertijd hun productiviteit verhogen.

Volgens Boschetti leidt een kortere droogcyclus tot lagere energiekosten en een hogere doorvoer, terwijl tegelijkertijd een duurzame, uniforme en hoogglanzende afwerking wordt gerealiseerd.

Innovatie binnen het Permafleet-gamma

Met de introductie van de Permafleet HS Race 690-topcoat breidt Axalta zijn aanbod coatings voor bedrijfsvoertuigen verder uit. De nieuwe lak is ontwikkeld om carrosseriebedrijven te ondersteunen bij efficiënter werken, zonder in te boeten op kwaliteit, duurzaamheid of esthetiek.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
company corner

AXALTA COATING SYSTEMS BELGIUM

GEERDEGEM SCHONENBERG 248, MECHELEN 2800Meer info
CarrosserieElektrische gereedschappenReiniging & ontvettingIndustriële afplakmiddelen & tapesVerfspuitapparatenSchuurmiddelenAutolakken & -verven
Print Magazine

Recente Editie
18 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine